Metale kolorowe, aluminium, blachy, kształtowniki, stopy

Hurtownia metali nieżelaznych – Materiały budowlane, Artykuły, Poradniki, Nowinki

Budownictwo
Metale nieżelazne

Nowoczesność wkracza do budownictwa. Firmy inwestują w nowe materiały!

Nowoczesność wielkimi krokami wchodzi do branży budowlanej! Firmy szukają rozwiązań, które z jednej strony będą tanie, z drugiej – solidne. Właśnie dlatego coraz częściej wykorzystywane jest aluminium. To przede wszystkim materiał trwały i stosunkowo niedrogi.

W budownictwie ogromne zapotrzebowanie jest na kształtowniki aluminiowe. Sprawdzają się doskonale przy budowie zadaszenia, hal namiotowych czy chociażby rusztowań. Co ważne, profile aluminiowe są łatwe w obróbce i  lekkie. W zależności od potrzeb można dowolnie zmieniać ich kształt i łączyć ze sobą (w procesie spawania).

W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć też o taśmach aluminiowych. Wśród ich głównych zalet producenci zwracają uwagę na dużą wytrzymałość. Taśmy aluminiowe sprawdzaj się w skrajnych warunkach atmosferycznych. Spełniają swoją rolę zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach, odporne są też na wilgoć czy poddawanie działaniu promieni słonecznych. Taśmy te, choć cienkie, doskonale sprawdzają się w izolacji i właśnie dlatego stosowane są coraz chętniej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *